Připravované akce

co Komínem zahýbá

Vánoční strom a sbírka pro charitu

Srdečně vás zveme ve čtvrtek 30. listopadu v době od 16 do 18 hodin na dopravní hřiště před ZŠ Pastviny. Společně ozdobíme Vánoční strom. Budeme velice rádi za vámi přinesenou ozdobu, třeba i vlastní výroby.

V průběhu okrašlování stromu bude probíhat i sbírka pro charitu. Sbírka bude předána organizaci Bakhita, která pomáhá mnoha rodinám v celém Jihomoravském i Slezském kraji.

Máte-li doma pěkné hračky, stavebnice (Lego duplo a jiné), společenské hry, míče, panenky, odrážedla a koloběžky, dětská kola a helmy, sady na tvoření, se kterými si vaše děti již nehrají, přineste je. Tyto věci vykouzlí úsměv a potěší i někde dále.

Hodí se i školní potřeby: pastelky, tempery, školní pera a psací potřeby, sešity, bloky a omalovánky, školní batohy a pouzdra. Potřebná je také drogerie: prací prášky, šampony a sprchové gely, kosmetické balíčky, papírové pleny. Dále se hodí: dívčí a chlapecké spodní prádlo a ponožky – JEN NOVÉ!, dětské rukavice, dětské boty a bačkůrky. Kromě tohoto všeho jsou potřebné i potraviny trvanlivého charakteru.

Věci prosím NEBALTE. Přineste je v den sbírky k Vánočnímu stromu. Věci zde roztřídíme a odvezeme do Bakhity. Ta je rozdělí dále přesně podle potřeb rodin. Přineste, prosím, jen opravdu pěkné věci, nerozbité a nepoškozené nebo nové.  Děkujeme za vaši pomoc.

Děkujeme, že pomáháte.

Powered by themekiller.com