Zdobení vánočního stromu a sbírka

Zdobení vánočního stromu a sbírka

Přijďte s námi i letos nazdobit vánoční strom. Přineste ozdobu vlastní, doma či ve škole vyrobenou nebo ji vytvořte přímo u stromu na dílničkách.  Těšte se také na zpívání a malé občerstvení. A můžete se již tradičně zapojit do sbírky pro charitu. Letos bychom rádi pomohli konkrétními věcmi přes organizaci Bakhita, která pomáhá mnoha rodinám v celém Jihomoravském i Slezském kraji.  Sbírka proběhne současně se zdobením stromu a to
ve čtvrtek 28. listopadu od 16h do 19h na dopravním hřišti před ZŠ Pastviny. A jaké dárky jsou potřeba? Co rodinám pomůže a po čem děti touží?

 

Máte doma pěkné hračky, se kterými si vaše děti už nehrají? Stavebnice (Lego duplo a jiné), společenské hry, míče, panenky, odrážedla a koloběžky, dětská kola a helmy, sady na tvoření. Hodí se i školní potřeby: pastelky, tempery, školní pera a psací potřeby, sešity, bloky a omalovánky, školní batohy a pouzdra. Potřebná je také drogerie: prací prášky, šampony a sprchové gely, kosmetické balíčky, papírové pleny. Dále se hodí: dívčí a chlapecké spodní prádlo a ponožky – JEN NOVÉ!, dětské rukavice, dětské boty a bačkůrky.

 

Věci prosím NEBALTE. Přineste je v den sbírky a my je vybereme do krabic, které odvezeme do Bakhity a ta je rozešle přesně podle potřeb do rodin. Přineste, prosím, jen opravdu pěkné věci, nerozbité a nepoškozené nebo nové.  Děkujeme.

 

Přemýšlejte s dětmi o tom, co můžete udělat pro druhé…Powered by themekiller.com